Taide Grafiikka
19687
PARTI GRAFIK, 3 st, litografier samt etsning, bla Vera Ohlsson, sign, dat -83, numr 27/160.
160
160
160

Djurmotiv samt "Vindslag". Bildstorl 42 x 52 och mindre.

Något gulnade.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK