Ljusstakar, ett par, tenn, Martin Gustaf Moberg, Jönköping 1815.

Urnformad, godronnerad ljushållare. Kvardatisk sockel på kulfötter. H 11.

Smärre skador, lagningar.

Lähtöhinta
1 200 SEK