SOFFGRUPP, 2+1, Paradiset", Kerstin Hörlin-Holmqvist för NK.

Formgiven på 1950-talet för Nordiska Kompaniets Triva-serie. Soffa, l 185 och två fåtöljer klädda i brunt tyg.

Slitage på ett armlän.

Lähtöhinta
3 000 SEK