22127
SOFFGRUPP, 2+1, Paradiset", Kerstin Hörlin-Holmqvist för NK.
Soffgrupp, 2+1, paradiset", kerstin hörlin holmqvist för nk

Formgiven på 1950-talet för Nordiska Kompaniets Triva-serie. Soffa, l 185 och två fåtöljer klädda i brunt tyg.

Slitage på ett armlän.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK