Muut
22321

PARTI ORIENTALISKT, 5 delar, porslin, tenn, mässing. 1800-tal.

Skål samt två tallrikar med landskapsdekor i underglasyrblått. Diam. 16-24, sexkantig tekanna i tenn H 15. Cylinderformad dosa av mässing, 7.

Smärre slitage

Lähtöhinta
800 SEK