23265
CAFÉSTOLAR, 4 st, tidigt 1900-tal.
CafÉstolar, 4 st, tidigt 1900-tal.

Böjträ. Flätad rottingsits. Troligen Thonet, ej märkta.

Slitage. Ett ben med sprickor. Sitsarna ej original.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK