25069
KANNA på RECHAUD, silver, bl a J C Thorning, Köpenhamn 1855 resp 1921.
Kanna på rechaud, silver, bl a j c thorning, köpenhamn 1855 resp 1921.

Cylindrisk kanna (1855) med blomknopp, svängd hänkel och pip. På rechaud (1921) med svängda ben. Tot h 24.

Gravyr, slitage, benbrickor med lagning. Ursprungligen ej sammanhörande.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK