Lasi Muut
25269
VAS, glas, Edvin Öhrström, Orrefors, sign.
Vas, glas, edvin Öhrström, orrefors, sign.

Oval form. Tjockt klarglas med graverad dekor av kvinna. H 16.

Repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK