Taide Grafiikka
25997
Lars Pirak
(1932-2008)

PIRAK, LARS. Färglitografi. Sign. o numr. 206/320"

Åldo ja Miesse. Bladstrl. 42x50

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK