VAS samt FAT, 2 st, keramik, Songstil, Kina.

Vas i glasyr. H 19.
Två fat, diam 31-28.

Bruksslitage. Glasyrdefekt. Krackelerad. Sprickor. Nagg.

Lähtöhinta
5 000 SEK