TALLRIKAR, 4 st. Porslin. Kina, Qianlong 1736-95.

Rund silverform med dekor i famille rose och underglasyrblått. Diam 22.

Lagningar, spricka, nagg på alla.

Lähtöhinta
1 500 SEK