STEMCUP samt KOPP MED FAT, porslin. Kina 1700/1800-tal.

Dekor i underglsyrblått av figurer resp drakar. Diam 11, 10 resp 6.

Enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK