Tilaa uutiskirjeemme

27421
VÄVNAD, Inger Sarin, sign, 1900-talet senare del.
VÄvnad, inger sarin, sign, 1900-talet senare del.

Abstrarakt motiv i polykroma färger. 111 x 141.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK