Muut Muut
27585
FRUKOSTSET, teak, 1960-tal, Danmark.
Frukostset, teak, 1960-tal, danmark.

Toastställ, två burkar med lock, salt och pepparkar, två behållare med mindre glasskålar, samt behållare i teak. H 6-9.

Smärre slitage, ställ utan skruv

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
400 SEK