27609
FAT, 3 st. Porslin. Kina 1700/1800-tal.
Fat, 3 st. porslin. kina 1700/1800-tal.

Bla famille vert. Olika storlekar. Dekor i emaljfärger. Diam 15-18 cm.

Enstaka nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
900 SEK