27895

TEGLASHÅLLARE, 4 st, silver, Sovjetunionen, 1950-tal.

Teglashållare, 4 st, silver, sovjetunionen, 1950-tal.

Uppsvängda handtag, motiv av "Sputnik", medföljande glas. H 10.

Smärre bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK