27955

RELIEF. Stengods, Rolf Palm, Mölle.

Relief. stengods, rolf palm, mölle.

Signerad och daterad 488/1000 a tergo. L 17.

Slitage. Nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
400 SEK