SOFFBORD, skivan signerad Bror Marklund. Brännmärkt 1972 á tergo.

Teak. Emaljen i svart med motiv i rött. Bordet brännmärkt Lars Larsson 1972. L 130, B 76, H 55.

Slitage. Repor. Skador i emaljen.

Lähtöhinta
3 000 SEK