ARMBANDSUR samt RING, The Franklin Mint, sterlingsilver, onyx samt en fasettslipad liten diamant, 1900-tal. Vikt 45 g.

Ring med överdrag i 14k guld med dekor av örn på onyx, st 20/63, originalask medföljer. Armbandsur med liten fasettslipad diamant, läderarmband, boett märkt "MONTE CARLO CASINO WATCH THE FRANKLING MINT 1988 DIAL STERLING 925 SWISS MOVEMENT STAINLESS STEEL BACK", l 22.

Esineen kunto

Bruksslitage, ej funktionstestad.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä