Korut
283584

MANSCHETTKNAPPAR, 2 par samt SKJORTKNAPPAR ett par. Bla. silver. 1900-tal.

Manschettknappar i silver med gravyr, Gustaf Dahlgren & Co Malmö 1965. Manschettknappar i guldmetall samt slipad sten. Skjortknapparna delvis vitmetall.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK