FÄLLBORD, 1800-tal.

FÄLLBORD, 1800-tal.

Mahogny. Pelarben på tredelad fot. Mässingstrissor. Diam 86, h 77.

Bruksslitage. Skivan med fläckar. Renoverat och kompletterat. Ett ben av.

Lähtöhinta
1 500 SEK