HIROSHIGE II, träsnitt, 4 st, 1800-tal.
Landskapsscener med figurer, ett stadsmotiv. Två oramade. 16x22 - 23x34.
Smärre fläckar. En med kraftiga missfärgningar från tidigare uppfästning. En lös i ramen. Smärre hål och skador.