Alfred Joseph WOOLMER

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1805-1892)
Alfred Joseph WOOLMER

ALFRED JOSEPH WOOLMER, olja på duk, sign.

Landskap med människor vid källa. 71x91.

Äldre lagningar på duk. Något smutsig.

Lähtöhinta
10 000 SEK