Kellot
287961

DAMARMBANDSUR, Raymond Weil, ref nr.5766, 1900-talets slut.

Doublé, quartz, mineralglas, rektangulär vit urtavla med romerska siffror, b 2,1, läderband.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor på boett. Läderband med slitage, ställvis kraftigt.

Lähtöhinta
1 200 SEK