SPEGEL samt KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal.

Förgyllt och bronserad. Spegelns h 173. Konsolbord med stenskiva, l 66, b 31, h 76.

Slitage, ställvis hårt, sprickor och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK