KORNISCHER, ett par, Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

Bronserade och förgyllda. Dekor av äggstav. Mittparti med dekor av sköld och blomsterdekor. H 27, L 182.

Slitage. Smärre skador och dekorbortfall.

Lähtöhinta
4 000 SEK