MATGRUPP, 5 del, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Bord och 4 stolar. Stolarna med fast stoppad sits. Genombruten rygg. Bordet med kannelerade ben. 1 iläggskiva à 50. Diam 110 totalt 160. H 74.

Repor. Slagmärken. Fläckar. Dekorbitar saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK