DAMSKRIVBORD, England, 1900-tal.

Fanerat med mahogny. Utfällbar skrivskiva. Uppsats med fack och 3 lådor. 2 lådor under skiva. Beslag av mässing. L 52. B 35. H 98.

Fanerskador. Repor.

Lähtöhinta
1 800 SEK