Kellot
288727

FICKUR, 18 k, savonett, Zenith, tidigt 1900-tal.

Vitemaljerad urtavla med röd tolva, svarta siffror och sekundvisare. Diam 5.

Saknar glas. Urtavla med sprickor. Boett med bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK