BYRÅ, gustaviansk stil,1900-talets första del.

Riklig intarsia med motiv av fruktkorg. Tre lådor, skiva av kalksten. L 86, b 47, h 82,5 cm. Nyckel finns.

Slitage, fanérskador.

Lähtöhinta
6 000 SEK