Kellot
288919

HERRARMBANDSUR, Omega Constellation, 18k guld, 1900-talets andra hälft.

Automatisk, silverfärgad urtavla, sk pie pan, datum, plexiglas, diam 3,5, svart Omega krokoband i läder, lås doublé.

Bruksslitage. Repa på glas. Något trög krona. Läderband med slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK