SOFFBORD, "Diplomat" Modell 2073, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Skiva av almfanér. L 105 B 105 H 48.

Renoverat, smärre repor samt märken i lacken. Bruksslitage.

Lähtöhinta
15 000 SEK