NATTDUKSBORD, senjugend, 1900-talets början.

Mässing. Två skivor i vit marmor. En låda samt en dörr. L 50, B 44, H 112.

Slitage. Skivor med smärre nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK