TRÅG, TVÄTTBRÄDA MM, ca 10 delar. Allmoge, 1800-tal.

Trä, metall. Baktråg, l c:a 70, hackor, skål mm.

Slitage, sprickor, maskstungen.

Lähtöhinta
1 500 SEK