Kellot
289753

GOLVUR, Petter Wasberg, 1800-tal.

Fodral i furu. Delvis förgylld urtavla med reliefdekor. H 213.

Slitage. Funktion ej kontrollerad. 2 olika lod samt pendel medföljer.

Lähtöhinta
2 000 SEK