STOLAR, 2 st, Nordiska Kompaniet, 1900-tal, gråblå målning.

Etikettmärkta AB Nordiska Kompaniet 6581-5517. Brännstämplade Grand Hôtel Saltsjöbaden. Fast stoppad sits.

Repor. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK