TUBA, mässing, Ahlberg & Ohlsson, 1900-talets början.

L 46.

Bucklor, repor, slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

28. Poul Kjaerholm, a "PK-54" dining table, Fritz Hansen, Denmark, 2011.
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
Tarjoushistoria
75 000

tarjouksesi
70 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
65 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
75 000 SEK