MATTA, antik/semiantik, möjligen Bahktiari, ca 413x316.

Röd stavmedaljong på blå övermönstrad botten. Heratimönster. Bred röd huvudbård.

Ställvis hårt slitage, lagning.

Lähtöhinta
10 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

7. Patricia Urquiola, a "Tufty-Time" sofa, B&B Italia, Italy post 2005.
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
Tarjoushistoria
90 000

tarjouksesi
85 000

tarjouksesi
80 000

tarjouksesi
75 000

tarjouksesi
70 000

tarjouksesi
65 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
90 000 SEK