SKÅLAR, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal.

Polykrom floral dekor. Diam 19-26, h 6-9.

Slitage, repor, lagningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

123. Mats Theselius, a pair of "Aluminiumfåtölj" armchairs, Källemo, Värnamo.
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
Tarjoushistoria
70 000

tarjouksesi
65 000

tarjouksesi
60 000

tarjouksesi
55 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
70 000 SEK