URNA

Empire, porslin, 1800-talets första hälft.

Kvadratisk sockel. I mitten polykrom målning föreställande Arc de Triomphe du Carrousel samt Le Palais de Tuileries. På baksidan blomstermotiv. H 28

Muut tiedot

Urnan torde vara från från åren 1815-1828, perioden då de bysantinska hästarna redan hade repatrierats till Venedig och i vänta på Baron François Joseph Bosio Quadriga motiv.

Esineen kunto

Slitage, repor, lagad, nagg.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä