SKRIVBORD, Karl Johanstil, 1900-tal.

Björk med svärtade kanter. Rak form. I sargen tre lådor, två hurtsar med skåp. Baksida med blindlådor. L 136, b 79, h 75. Nyckel finns.

Slitage. Skivan med ytslitage. Fläckar och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK