Elisabeth Warling

(Ruotsi, 1858-1915)
Elisabeth Warling
(Ruotsi, 1858-1915)

ELISABETH WARLING, akvarell, sign.

”Fontenay aux Roses”. 22,5 x 28.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK