Wilhelm von Gegerfelt

(Ruotsi, 1844-1920)
Wilhelm von Gegerfelt
(Ruotsi, 1844-1920)

WILHELM VON GEGERFELT, olja på pannå, sign.

Folkliv vid kajen. 25 x 34.

Fläckar, färgbortfall, krackelyrer.

Lähtöhinta
8 000 SEK