29225
Olle Hjortzberg
(1872-1959)
Hortzberg, olle, akvarell, signerad och daterad  58

HORTZBERG, OLLE, akvarell, signerad och daterad -58.

Kustlandskap med man och åsna. 25 x 36.

Ej examinerad ur ram.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK