CREMEKOPPAR med LOCK, 10 st, porslin, "Sachsisk blomst", Royal Copenhagen.

Svängd form med blomdekor. På bricka, l 28.

Slitage, 2 lockhänklar med lagningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK