KABINETTSKÅP, barockstil, 1800-tal.

Betsad ek och mahognyfanér. Skuren dekor, sex lådor, dörr flankerad av kolonner, med bakomvarande inredning. H 115, L 80.

Omarbetat, kompletterat, senare underrede. Slitage. Skador. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK