PALLAR, ett par, Fritz Hansen, Danmark, 1900-talets mitt.

underrede i brunlackerad metall samt sits fanérad i trä. Märkta FH Denmark.

Fanérresning, slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK