SKULPTURER, 1 par, skuret elfenben, Kina, 1900-talets första hälft.

Sittande figurer, socklar av trä. Total höjd inklusive sockel 18 cm.

Smärre repor. Något nagg.

Lähtöhinta
5 000 SEK