BORD MED KALKSTENSSKIVA, Josef Schmid, Öland, 1900-talets andra hälft resp 1900-talets början. Ej sign.

Runt, skivan med upphöjd kant, huggen dekor i form av bla maskaroner, underrede rödbetsat trä med hyllplan. Diam 60, underredets höjd (exkl skiva) 60.

Esineen kunto

Slitage. Nagg. Fläckar.

Alkuperä
Enligt uppgift Konung Gustav V av Sverige.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä