Rak form. Låda upptill. Ett par skåpdörrar. Bakom liggande hyllplan. L 95, B 48, H 118. Nyckel finns.
Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Renoverad och avlutad. Blå färg på insidan av lådan och skåpet.