OKÄND KONSTNÄR, olja på pappannå, ett par, 1700-talets slut.

Mansporträtt föreställande: "Trumpetaren Daniel Elias Wädich I Sitt 50de Åhr Afbildat af Johan Lüütkman 1790" enligt text a tergo. Damporträtt troligtvis föreställande hans hustru Magdalena Juliana Heslenander. Bildstrl 24 x 18,5 vardera.

Esineen kunto

Färgbortfall. Pannåskador. Repor.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä